Hizmetler

Su Ürünleri Ve Yem Sanayi

Hammadde ;

 

Sağlıklı ve yüksek protein kaynağı olan balıkların, büyümesini etkileyen en önemli faktör balık yemleridir. Bu nedenle yetiştiricilik yapan tüm işletmeler için kullandıkları yemin kalitesi son derece önemlidir. Yem kalitesini ise; yem üretiminde kullanılan hammaddeler direkt olarak etkilemektedir. BNT Business Network, Su Ürünleri ve Yem Sanayi ile ilgili çalışmalarında Balık unu ve Balık yağı, Mısır glüteni, Et-kemik unu gibi hammaddelerin yurtiçi ve yurtdışı satışını yapmaktadır. Çevreye duyarlı ve sağlıklı toplumların yetişmesini kendine misyon edinen firmamız en son teknoloji ve en yüksek kalitede üretilen hammaddelerin yurtiçi ve yurtdışı tüm müşterilerine güvenle ulaşmasını sağlar. 
 
Balıkçılık ;
 
 
Firmamız Türkiye’de taze ya da donmuş çipura ve levrek balığının yurtiçi/yurtdışı satışını gerçekleştirmektedir. Topluma karşı olan sorumluluk bilinciyle hareket eden firmamız, insan sağlığını ve ürün kalitesini en yüksek seviyede tutmayı amaçlayarak, gereken hassasiyetin farkındalık bilinciyle üretilen balıkları, soğuk zincir muhafaza şartlarında, tazeliği bozulmadan Türkiye'nin en seçkin gıda distribütörlerine ve gıda ile ilgili farklı ölçeklerde çalışan birçok işletmeyi de içeren geniş bir müşteri yelpazesine sunmaktadır. BNT Business Network, Su Ürünleri ve Yem Sanayinde en iyi kaliteyi en makul fiyatlarla sunmak ve gelecek nesillerin sağlığına katkıda bulunmak misyonu ile kurulmuştur. Bilinen en değerli protein kaynağı olan su ürünlerini, kaliteli, taze ve ekonomik olarak ulaştırmak ve sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sağlamak ilkesiyle yola çıkan firmamız en çok talep edilen Akdeniz balık türlerinden çipura, levrek ve granyöz balığının halkımıza ve yurt dışına satışını gerçekleştirmektedir. 
 
balık YEMi ;
 
 
BNT Business Network , Dünya üzerindeki tüm aquakültür yetiştiricilerine kalite ve uygun fiyata yem temin etmeyi kendine görev edinmiştir.
Bünyemizde bulundurduğumuz balık yemleri, son ekstruder teknolojisiyle kurulmuş olan fabrikalarda üretilip, el değmeden paketlenip gerekli sevki yapılmaktadır. Firmamız, sağlıklı nesiller yetiştirmek ve kaliteyi en yüksek seviyede tutmak ilkesi ile hareket edip, yemin kalitesini direkt olarak etkileyecek olan hammaddelerin Dünya standartlarında ve tüm analizlerinin yapılıp, titizlikle incelenmelerinin ardından seçilerek yem rasyonuna katıldığını belirtmek ister. Fabrikalara ulaşan hammaddeler üretime geçilmeden önce bünyelerindeki yüksek donanımlı Ar-Ge laboratuvarlarında, profesyonel mühendis ekibi tarafından tekrar analizleri yapıldıktan sonra üretime alınırlar. Ekstruder teknolojisiyle üretilen yemlerimizin bütün üretim basamakları, konusunda uzman mühendisler tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca, üretimin belli aşamalarında ürünlerden örnekler alınarak kontroller yapılır ve böylece oluşabilecek her türlü aksaklığın önüne geçilebilmesi sağlanır. Üretimin tamamlanmasının ardından ise son olarak yemlerin el değmeden paketlenme işlemi gerçekleşir ve ardından sevk edilmeleri için kalite standartlarına uygun bir biçimde araçlara yüklenirler.
Firmamızın öncelikli olarak önem verdiği kalite konusunda Dünya standartlarında ve ekstruder teknoloji ile üretilen yemlerimiz, yurtiçi ve yurtdışı tüm müşterilerine sorunsuz ve en kısa zamanda ulaştırılmaktadır.
BNT Business Network olarak; çevreyle dost, en yüksek kalitede ve toplumlarımızın yaşam kalitelerini destekleyici olarak büyük bir titizlikle üretilen yemlerimizin, müşterilerimize aynı kalitede ulaşmalarını sağlamak ve bu kaliteyi olabilecek en ekonomik şekilde onlara sunarak müşteri memnuniyetini de ön planda tutmak, her zaman misyonumuz olmuştur.